JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Password
jv: Sandhi

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Your name
jv: Jenengmu

en: Other
jv: Liyané

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
