JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Your name
ka: თქვენი სახელი

en: Other
ka: სხვა

en: Buttons
ka: ღილაკები
