JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: Your name
kn: ನಿಮ್ಮ ಹೆಸರು

en: Other
kn: ಇತರೆ
