JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Your name
ne: तपाईंको नाम
