JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Password
nn: Passord

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Your name
nn: Namnet ditt

en: Other
nn: Andre
