JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Password
oc: Senhal

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Paths
oc: Camins

en: Your name
oc: Vòstre nom

en: Other
oc: Autre

en: Buttons
oc: Botons

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas
