JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Password
ro: Parolă

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Your name
ro: Numele dumneavoastră

en: Other
ro: Altele

en: Buttons
ro: Butoane

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %user for the current user's page and %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ro: Specificați paginile folosind căile lor. Introduceți câte o cale pe linie. Caracterul '*' este un metacaracter. De exemplu, sunt căi pentru pagina utilizatorului curent %user și %user-wildcard pentru fiecare pagină a utilizatorului. %front este prima pagină.
