JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Password
uk: Пароль

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Paths
uk: Шляхи

en: Your name
uk: Ваше ім'я

en: Other
uk: Інше

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Signup
uk: Зареєструватись

en: Show on specific pages
uk: Показувати на певних сторінках

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %user for the current user's page and %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи їх шляхи. Введіть по одному шляху у рядок. Позначка "*" є заміною будь-якого символа. Приклади шляху: %user - для сторінки поточного користувача та %user-wildcard - для сторінки кожного з користувачів. %front - є шляхом для головної сторінки.
