JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Password
vi: Mật khẩu

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Paths
vi: Đường dẫn

en: Your name
vi: Tên của bạn

en: Other
vi: Khác

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây
