JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Password
af: Wagwoord

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Your name
af: Jou naam

en: Other
af: Ander
