JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Password
az: Parol

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Your name
az: Adınız

en: Other
az: Digər
