JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Your name
bn: আপনার নাম
