JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Your name
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མིང

en: Other
bo: གཞན

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན
