JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Password
cs: Heslo

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Paths
cs: Cesty

en: Your name
cs: Vaše jméno

en: Other
cs: Jiné

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky
