JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: Password
cy: Cyfrinair

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Paths
cy: Llwybrau

en: Your name
cy: Eich enw

en: Other
cy: Arall
