JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Password
da: Adgangskode

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Paths
da: Stier

en: Your name
da: Dit navn

en: Other
da: Anden

en: Buttons
da: Knapper

en: Signup
da: Tilmelding

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %user for the current user's page and %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
da: Angiv sider ved at bruge deres stier. Indtast én sti pr. linje. '*'-tegnet er joker. Eksempler på stier er %user for den aktuelle brugers side og %user-wildcard for alle brugersider. %front er forsiden.
