JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Your name
dz: ཁྱོད་རའི་མིང་།
