JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Password
el: Συνθηματικό

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Paths
el: Διαδρομές

en: Your name
el: Το όνομά σας

en: Other
el: Άλλο

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.
