JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Password
eo: Pasvorto

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Your name
eo: Via nomo

en: Other
eo: Alia
