JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Password
eu: Pasahitza

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Your name
eu: Zure izena

en: Other
eu: Bestea

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Signup
eu: Sinatu

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan
