JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Password
fa: گذرواژه

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Paths
fa: مسیرها

en: Your name
fa: نام شما

en: Other
fa: ساير

en: Signup
fa: عضویت

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.
