JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Password
fi: Salasana

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Paths
fi: Polut

en: Your name
fi: Nimesi

en: Other
fi: Muu

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %user for the current user's page and %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi polku per sivu. Merkki '*' on villikortti. Esimerkkeinä poluista tämänhetkisen käyttäjän sivu %user ja %user-wildcard kunkin käyttäjän yksilöidylle sivulle. %front on etusivu.
