JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
is: Teldupostur

en: Password
is: Loyniorð

en: The configuration options have been saved.
is: Samansetingarmøguleikarnir eru goymdir.

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: Your name
is: Títt navn

en: Other
is: Annað

en: Only the listed pages
is: Einans listaðu síður
