JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Password
gl: Contrasinal

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Paths
gl: Rutas

en: Your name
gl: O seu nome

en: Other
gl: Outro

en: Buttons
gl: Botóns

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas
