JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Your name
gu: તમારું નામ

en: Other
gu: અન્ય
