JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Password
hi: कूटशब्द

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Your name
hi: आपका नाम

en: Other
hi: अन्य

en: Buttons
hi: बटन
