JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Password
hr: Lozinka

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Paths
hr: Putanje

en: Your name
hr: Vaše ime

en: Other
hr: Ostalo

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama
