JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Password
hu: Jelszó

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Paths
hu: Útvonalak

en: Your name
hu: Saját név

en: Other
hu: Egyéb

en: Buttons
hu: Gombok

en: Signup
hu: Jelentkezés

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %user for the current user's page and %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%user” az aktuális felhasználó oldalához és „%user-wildcard” minden felhasználói oldalhoz. „%front” a címlapot jelenti.
