JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Your name
hy: Ձեր անունը
