JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Password
id: Sandi

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Your name
id: Nama anda

en: Other
id: Lainnya

en: Buttons
id: Tombol

en: All pages except those listed
id: Semua halaman kecuali yang tercantum

en: Only the listed pages
id: Hanya halaman yang terdaftar
