JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Password
is: Lykilorð

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Paths
is: Slóðir

en: Your name
is: Nafn þitt
