JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Password
ja: パスワード

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Paths
ja: パス

en: Your name
ja: 名前

en: Other
ja: その他

en: Buttons
ja: ボタン

en: Signup
ja: サインアップ

en: All pages except those listed
ja: 以下を除く全てのページ

en: Only the listed pages
ja: 以下のページのみ

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %user for the current user's page and %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ja: パスでページを指定してください。1行につきひとつのパスを入力します。「*」はワイルドカードです。例: カレントユーザーのページは %user で、各ユーザーのページは %user-wildcard となります。%front はフロントページを指します。
