JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Password
kk: Құпиясөз

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: Other
kk: Басқа
