JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Your name
km: ឈ្មោះរបស់​អ្នក​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ
