JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Your name
ku: ناوت

en: Other
ku: هیتر

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
