JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Paths
lt: Keliai

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Other
lt: Kiti

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %user for the current user's page and %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius naudojant jų kelius. Kiekvieną įveskite naujoje eilutėje. '*' simbolis reiškia bet kokią reikšmę. Pavyzdžiui: kelias %user yra dabartinio nario paskyros puslapis, o %user-wildcard yra kiekvieno nario puslapis. %front yra pirmas svetainės puslapis.
