JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Password
lv: Parole

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Your name
lv: Jūsu vārds

en: Other
lv: Citi

en: Signup
lv: Pieteikšanās

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās
