JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Password
mn: Нууц үг

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Paths
mn: Замууд

en: Your name
mn: Таны нэр

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
