JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Your name
mr: तुमचं नाव
