JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Password
nl: Wachtwoord

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Paths
nl: Paden

en: Your name
nl: Uw naam

en: Other
nl: Andere

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Signup
nl: Inschrijven

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %user for the current user's page and %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %user-wildcard voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.
