JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Your name
pa: ਤੁਹਾਡਾ ਨਾਂ

en: Other
pa: ਹੋਰ
