JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Password
pl: Hasło

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Your name
pl: Nazwisko lub pseudonim

en: Other
pl: Inne

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Signup
pl: Rejestracja

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony
