JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Your name
ps: ستاسو نوم

en: Other
ps: نور

en: Buttons
ps: تڼیګانې
