JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Password
pt: Senha

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Settings
pt: Configurações

en: Save
pt: Salvar

en: Paths
pt: Endereços

en: Your name
pt: Seu nome

en: Other
pt: Outros

en: Buttons
pt: Botões

en: Signup
pt: Inscreva-se

en: All pages except those listed
pt: Todas as páginas, exceto as listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas
