JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Password
ru: Пароль

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Paths
ru: Пути

en: Your name
ru: Ваше имя

en: Other
ru: Другое

en: Buttons
ru: Кнопки

en: Signup
ru: Регистрация

en: Show on specific pages
ru: Показывать на определённых страницах

en: All pages except those listed
ru: Все страницы, кроме перечисленных

en: Only the listed pages
ru: Только на перечисленных страницах

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %user for the current user's page and %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ru: Укажите адреса страниц. Укажите по одному адресу на строку. Знак '*' означает любой набор символов после него. Например, путь %user к странице пользователя, а %user-* на страницы всех пользователей. %front - главная страница.
