JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Password
sk: Heslo

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Paths
sk: Cesty

en: Your name
sk: Vaše meno

en: Other
sk: Ostatné

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky
