JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Password
sl: Geslo

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Your name
sl: Vaše ime
