JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Your name
sq: Emri juaj

en: Other
sq: Tjetër
