JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Password
sv: Lösenord

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Paths
sv: Sökvägar

en: Your name
sv: Ditt namn

en: Other
sv: Övriga

en: Buttons
sv: Knappar

en: Signup
sv: Anmälan

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %user for the current user's page and %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
sv: Ange sidor genom att använda deras sökvägar. Ange en sökväg per rad. Tecknet "*" är ett jokertecken. Exempel på sökvägar är %user för den aktuella användarens sida och %user-wildcard för varje användarsida. %front är startsidan.
