JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Your name
te: మీ పేరు

en: Other
te: ఇతర
